Siatkówka

Stroje wysokiej jakośći

Stroje siatkarskie męskie i damskie – jesteśmy producentem odzieży siatkarskiej.

Odzież do siatkówki – duża gama wzorów, materiałów oraz dowolne nadruki.

Szyjemy za zamówienie komplety siatkarskie – dzięki własnej szwalni możemy sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom.

czytaj dalej >

KOMPLETY SIATKARSKIE
Firma Stelman jest producentem odzieży sportowej w wielu dyscyplinach m.in. w siatkówce. Szyjemy odzież do siatkówki tylko przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Produkowana przez nas odzież siatkarska jest przystosowana do panujących trendów. Nasze stroje tworzymy w wersji damskiej i męskiej z uwzględnieniem fasonów dla obu płci. Szyjemy spodenki do siatkówki oraz koszulki siatkarskie na których możemy wykonać dowolny nadruk w wielu technikach takich jak: flex, flock, haft lub sitodruk.

KOSZULKI DO SIATKÓWKI
Strój do siatkówki powinien charakteryzować się kilkoma cechami. Koszulka siatkarska powinna być tak uszyta, aby zapewnić graczom jak największą swobodę ruchu. Ponadto koszulki siatkarskie powinny być wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów, które oddają wilgoć na zewnątrz. Jako producent odzieży siatkarskiej wiemy co jest ważne dla naszych klientów, dlatego przy produkcji dbamy o każdy szczegół. Pomoc przy doborze fasonu, materiału, kolorystyki i rodzaju nadruków – to wszystko jesteśmy w stanie zaoferować naszym odbiorcom.

SPODENKI DO SIATKÓWKI
Tak jak koszulka siatkarska powinna być wygodna, tak samo spodenki do siatkówki nie mogą krępować ruchów. Nasze spodenki siatkarskie tworzone są na podstawie doświadczeń i sugestii naszych klientów. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować odzież do siatkówki wysokiej jakości, którą nosi się z prawdziwą przyjemnością.