Stroje siatkarskie

Stroje wysokiej jakośći

Siatkówka jest jedną z bardziej popularnych gier zespołowych. Zarówno w wydaniu profesjonalnym jak i rekreacyjnym sport ten ma wielu zwolenników. Jego atrakcyjność i dynamika decydują, że chętnie jest oglądany i równie chętnie uprawiany. To doskonały sport zespołowy w wydaniu amatorskim. Spotkanie zgranej paczki na sali gimnastycznej jest doskonałą metodą na podtrzymanie aktywności fizycznej i dobrej kondycji organizmu.

Jak każdy sport, by cieszył i dawał satysfakcję potrzebuje odpowiednich, wygodnych i estetycznych strojów.

Firma Stelman jest producentem wysokiej jakości strojów siatkarskich. Szyjemy odzież do siatkówki tylko przy zastosowaniu najwyższej jakości materiałów. Produkowana przez nas odzież siatkarska jest przystosowana do panujących trendów. Nasze stroje tworzymy w wersji damskiej i męskiej z uwzględnieniem fasonów dla obu płci. Szyjemy spodenki do siatkówki oraz koszulki siatkarskie na których możemy wykonać dowolny nadruk w wielu technikach flex, flock oraz sublimacje.

Strój do siatkówki powinien charakteryzować się kilkoma cechami. Koszulka siatkarska i spodenki powinny być tak uszyte, aby zapewnić graczom jak największą swobodę ruchu. Zarówno spodenki jak i koszulki siatkarskie powinny być wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów, które oddychają i oddają wilgoć na zewnątrz. Jako producent odzieży siatkarskiej wiemy co jest ważne dla naszych Klientów, dlatego przy produkcji dbamy o każdy szczegół. Proponujemy Państwu pomoc przy doborze fasonu, materiału, kolorystyki i rodzaju nadruków.

Uzupełnieniem stroju siatkarskiego są nasze dresy reprezentacyjne do siatkówki. Dresy siatkarskie idealnie dopełniają stroje meczowe. Dzięki zachowaniu podobnego wzornictwa identyfikacja drużyny oraz wyeksponowanie jej tożsamości zostaje zapewnione. Dresy reprezentacyjne do siatkówki szyjemy w wersji damskiej oraz męskiej.