Stroje siatkarskie

Stroje wysokiej jakośći

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych gier zespołowych. Świadczy o tym również fakt, że nasze stroje siatkarskie cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zawodników, produkujemy komfortowe i estetyczne spodenki oraz koszulki siatkarskie, które cenią zarówno ci, którzy grywają w nią jedynie rekreacyjnie, jak i zawodowi siatkarze. Wysoką jakość nasze stroje siatkarskie zawdzięczają temu, że do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie najlepsze gatunkowo materiały, przeznaczone do szycia odzieży dla różnych dyscyplin, w tym dresów sportowych. W parze z jakością idzie dobry styl: na bieżąco śledzimy zmieniające się trendy, by przystosować do nich sprzedawaną odzież. Nasze stroje siatkarskie tworzymy w wersji dla pań i panów z uwzględnieniem fasonów dla obu płci.

Szyjemy spodenki do siatkówki oraz koszulki siatkarskie damskie i męskie, na których możemy wykonać dowolny nadruk w wielu technikach, m.in. flex, flock oraz sublimacje.

Co wyróżnia nasze stroje siatkarskie męskie i damskie?

Tajemnicą dobrego stroju siatkarskiego męskiego i damskiego, podobnie jak tych przeznaczonych do innych dyscyplin, jest tkanina. Bawełna ma wiele zalet, jednak nie odprowadza wilgoci i nie zapewnia komfortu termicznego, dlatego koszulki siatkarskie i spodenki szyjemy z poliestru, który odprowadza pot z powierzchni skóry oraz zabezpiecza ciało przed przegrzaniem w wysokich temperaturach. Nasze spodenki i koszulki siatkarskie są takie, jakie powinny być: lekkie i przewiewne, „oddychające” i oddające wilgoć na zewnątrz. Jako producent odzieży sportowej uwzględniamy specyfikę poszczególnych dyscyplin i wiemy, co jest ważne dla naszych Klientów, dlatego kontrolujemy proces produkcji i dbamy o każdy szczegół. Proponujemy pomoc przy doborze fasonu, materiału, kolorystyki i rodzaju nadruków w kompletnych strojach i w ich pojedynczych elementach, np. koszulkach siatkarskich damskich i męskich.