Producent odzieży sportowej – Kontakt z firma Stelman

Zapraszamy

Firma Stelman to uznany producent odzieży sportowej dostarczający kompletne stroje sportowe do wielu dyscyplin. Produkuje stroje sportowe do koszykówki , stroje piłkarskie, stroje siatkarskie, stroje meczowe do futbolu amerykańskiego, hokeja oraz wiele innych dyscyplin. Zapraszamy do naszego sklepu i zapoznania się z szeroką gamą wszelkiego rodzaju strojów sportowych. Nawigacja i składanie zamówień w naszym sklepie jest bardzo prosta.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do odwiedzenia siedziby firmy w miejscowości Komorów. Tutaj będą Państwo mogli zapoznać się bezpośrednio z naszą ofertą firmy Stelman producenta strojów sportowych.

Stelman® Odzież Sportowa Barbara Stelmaszewska

 
ul. Pruszkowska 2
05-806 Komorów-Granica
 
 

Odzież Sportowa

Biuro

tel. 22 758-04-6422 798-06-66
tel. kom. 694-410-125
e-mail: stelman@stelman.com.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.stelman.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BARBARA STELMASZEWSKA, STELMAN ODZIEŻ SPORTOWA, Pruszkowska 2 05-806 Komorów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem stelman@stelman.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny