Skontaktuj się z producentem odzieży sportowej

Zapraszamy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą firmy Stelman z siedzibą w Komorowie niedaleko Warszawy – producenta odzieży sportowej, dostarczającego kompletne stroje sportowe damskie, męskie i dziecięce do wielu dyscyplin. Jeśli Państwo, Państwa klub lub drużyna potrzebują komfortowych strojów sportowych piłkarskich, koszykarskich, do futbolu amerykańskiego czy odzieży sędziowskiej, to serdecznie zapraszamy do współpracy. Nawigacja i składanie zamówień w naszym sklepie są bardzo proste. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy także do bezpośredniej wizyty w siedziby firmy.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do odwiedzenia siedziby firmy w miejscowości Komorów. Tutaj będą Państwo mogli zapoznać się bezpośrednio z naszą ofertą firmy Stelman producenta strojów sportowych.

Stelman® Odzież Sportowa Barbara Stelmaszewska

 
ul. Pruszkowska 2
05-806 Komorów-Granica
 
 

Odzież Sportowa

Biuro

tel. 22 758-04-6422 798-06-66
tel. kom. 694-410-125
e-mail: stelman@stelman.com.pl

Formularz

Skontaktuj się z nami

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.stelman.com.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BARBARA STELMASZEWSKA, STELMAN ODZIEŻ SPORTOWA, Pruszkowska 2 05-806 Komorów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem stelman@stelman.com.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny