Piłka nożna

Stroje wysokiej jakośći

Produkujemy komplety piłkarskie – getry, spodenki i koszulki do piłki nożnej. Wyróżnia nas bogate wzornictwo oraz jakość szytej przez nas odzieży piłkarskiej. Wykonujemy na strojach piłkarskich nadruki z najwyższej jakości folii flex. Wykorzystujemy także metodę sublimacji (brak ograniczeń graficznych) oraz haft.

Firma STELMAN jest bezpośrednim producentem odzieży sportowej przeznaczonej do piłki nożnej. Szyjemy stroje piłkarskie na zamówienie według wskazówek klienta i jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

czytaj dalej >

STROJE PIŁKARSKIE NA ZAMÓWIENIE
Nasza odzież piłkarska odznacza się najwyższą jakością. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze tkaniny oraz najtrwalsze materiały na nadruki. Szyjemy pełny osprzęt do piłki nożnej: koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, stroje bramkarskie oraz getry. Produkujemy również stroje piłkarskie dla kobiet, stroje sędziowskie oraz komplety piłkarskie dla dzieci. Naszymi klientami są m.in. kluby sportowe, szkoły, akademie piłkarskie oraz drużyny amatorskie i zawodowe.

STROJE PIŁKARSKIE Z NADRUKIEM
Na szytej przez nas odzieży piłkarskiej wykonujemy nadruki w różnych technologiach. Jedną z najtrwalszych i dającą najlepsze efekty jest termotransfer (wgrzewanie) przy zastosowaniu wysokiej jakości folii flex oraz flock. Ponadto wykonujemy hafty, a także wykorzystujemy metodę sublimacji, która pozwala na dowolność w wyborze grafiki.

ROZMIARÓWKA
Poza doborem kolorystki, wzoru i nadruków bardzo istotną sprawą jest rozmiar. Jako firma z doświadczeniem opracowaliśmy uniwersalną tabele rozmiarów dla odzieży piłkarskiej, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Mimo wszystko jako producent jesteśmy w stanie sprostać nietypowym wymaganiom. Dlatego nasza szwalnia jest w stanie modyfikować wytwarzaną przez nas odzież do piłki nożnej w dowolny sposób, tak żeby dopasować się do każdej, nawet nietypowej budowy ciała.