Stroje piłkarskie na zamówienie

Stroje wysokiej jakośći

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć strojów do piłki nożnej, najpopularniejszej dyscypliny sportowej na całym świecie. Zajmujemy się produkcją kompletnych strojów piłkarskich. Oferujemy koszulki do gry w piłkę nożną, getry i spodenki. W naszym asortymencie znajdują się elementy piłkarskiej garderoby własnego projektu, jednak szyjemy stroje piłkarskie na zamówienie według wskazówek Klienta i jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym. Najwyższą jakość naszej odzieży piłkarskiej zawdzięczamy wykorzystaniu najlepszych tkanin nowej generacji, stworzonych specjalnie do produkcji odzieży sportowej. Piłkarzy ubieramy od stóp do głów: szyjemy koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, stroje bramkarskie oraz getry. Ponadto oferujemy odzież dla arbitrów piłki nożnej, stroje piłkarskie dla kobiet oraz komplety do gry w piłkę nożną dla dzieci. Nasz bogaty asortyment polskiej odzieży sportowej doceniły już liczne kluby sportowe, szkoły, akademie piłkarskie oraz drużyny amatorskie i zawodowe.

Stroje piłkarskie z nadrukiem

Co ważne, oferowane komplety do gry w piłkę nożną nawet po intensywnym użytkowaniu i wielu praniach wyglądają jak nowe. Jest to możliwe, ponieważ możemy pochwalić się doświadczeniem w produkcji odzieży sportowej, któremu brak wielu innym polskim firmom. Lata współpracy z zawodnikami nauczyły nas, że najważniejsza dla Klienta jest jakość, dlatego można zamówić u nas takie stroje piłkarskie z nadrukiem, w których każda drużyna nawet po upływie lat prezentuje się na boisku nienagannie. Wyjątkowo trwałe nadruki na koszulkach, spodenkach i dresach piłkarskich wykonujemy w różnych technologiach. Jedną z najtrwalszych i dającą najlepsze efekty metodą jest termotransfer (wygrzewanie) przy zastosowaniu wysokiej jakości folii flex oraz flock. Ponadto wykonujemy hafty, a także wykorzystujemy metodę sublimacji, która pozwala na dowolność w wyborze grafiki.

Jak wybrać rozmiar stroju piłkarskiego?

Opracowaliśmy dla Klientów czytelną, uniwersalną tabelę rozmiarów dla odzieży piłkarskiej. Dzięki niej łatwo jest wybrać odpowiedni rozmiar stroju. Co więcej, jako bezpośredni producent jesteśmy gotowi sprostać wszelkim nietypowym wymaganiom. Nasza szwalnia jest w stanie modyfikować odzież do piłki nożnej w dowolny sposób, tak aby optymalnie dopasować ją do budowy ciała zawodnika.