Stroje piłkarskie na zamówienie

Stroje wysokiej jakośći

7W naszej ofercie nie mogło zabraknąć strojów piłkarskich, przeznaczonych dla zawodników najpopularniejszej dyscypliny sportowej na całym świecie. Zajmujemy się produkcją kompletnych zestawów.

Oferujemy:

koszulki piłkarskie,
• spodenki i getry,
• kompletne stroje piłkarskie,
stroje piłkarskie dla dzieci.

W naszym asortymencie znajdują się elementy piłkarskiej garderoby własnego projektu, jednak szyjemy koszulki piłkarskie z nadrukiem na zamówienie według wskazówek Klienta i sprostamy nawet tym najbardziej wymagającym. Najwyższą jakość naszych strojów piłkarskich zawdzięczamy wykorzystaniu najlepszych tkanin nowej generacji, stworzonych specjalnie do produkcji odzieży sportowej. Piłkarzy ubieramy od stóp do głów: szyjemy koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, stroje bramkarskie oraz getry. Ponadto oferujemy odzież dla arbitrów piłki27 nożnej, stroje piłkarskie dla kobiet oraz stroje piłkarskie dla dzieci. Nasz bogaty asortyment polskiej odzieży sportowej doceniły już liczne kluby sportowe, szkoły, akademie piłkarskie oraz drużyny amatorskie i zawodowe.

Komplety piłkarskie z nadrukiem

Co ważne, oferowane komplety piłkarskie nawet po intensywnym użytkowaniu i wielu praniach wyglądają jak nowe. Jest to możliwe, ponieważ możemy pochwalić się doświadczeniem w produkcji odzieży sportowej, którego brak wielu innym polskim firmom. Lata współpracy z zawodnikami nauczyły nas, że najważniejsza dla Klienta jest jakość, dlatego można zamówić u nas takie komplety piłkarskie z nadrukiem, w których każda drużyna nawet po upływie lat prezentuje się na boisku nienagannie. Wyjątkowo trwałe nadruki na koszulkach, spodenkach i dresach piłkarskich wykonujemy w różnych technologiach. Jedną z najtrwalszych i dającą najlepsze efekty metodą jest termotransfer (wygrzewanie) przy zastosowaniu wysokiej jakości folii flex oraz flock. Ponadto wykonujemy hafty, a także wykorzystujemy metodę sublimacji, która pozwala na dowolność w wyborze grafiki.

Jak wybrać rozmiar stroju meczowego?

Opracowaliśmy dla Klientów czytelną, uniwersalną tabelę rozmiarów dla strojów meczowych. Dzięki niej łatwo jest wybrać odpowiedni rozmiar odzieży. Co więcej, jako bezpośredni producent, jesteśmy gotowi sprostać wszelkim nietypowym wymaganiom. Nasza szwalnia jest w stanie modyfikować stroje meczowe w dowolny sposób, tak aby optymalnie dopasować ją do budowy ciała zawodnika.