Stroje piłkarskie

Stroje wysokiej jakośći

Piłka nożna to najbardziej popularna dyscyplina sportu w Polsce, w Europie i na świecie. Uprawiają tę dyscyplinę miliony ludzi. W związku ze swoją ogromną popularnością piłka nożna jest jedną z najczęściej stosowanych form rekreacyjnych. Właściwie można w nią grać wszędzie. Na boisku szkolnym, w sali gimnastycznej,  na stadionie, na plaży i wielu innych miejscach. Wystarczy boisko z dwoma bramkami, piłka i odpowiednie stroje sportowe. Jak w każdym innym uprawianym sporcie strój piłkarski spełniać musi pewne wymagania.

Produkujemy komplety strojów piłkarskich – getry, spodenki i koszulki do piłki nożnej.

Firma STELMAN jest bezpośrednim producentem odzieży sportowej przeznaczonej do piłki nożnej. Szyjemy stroje piłkarskie na zamówienie według wskazówek Klienta i jesteśmy w stanie sprostać nawet tym najbardziej wymagającym.

Stroje piłkarskie na zamówienie

Nasza odzież piłkarska odznacza się najwyższą jakością. Do produkcji wykorzystujemy najlepsze tkaniny oraz najtrwalsze materiały na nadruki. Szyjemy pełny osprzęt do piłki nożnej: koszulki piłkarskie, spodenki piłkarskie, dresy piłkarskie, stroje bramkarskie oraz getry. Produkujemy również stroje piłkarskie dla kobiet, koszulki sędziowskie oraz stroje piłkarskie dla dzieci. Naszymi klientami są kluby sportowe, szkoły, akademie piłkarskie

oraz drużyny amatorskie i zawodowe.

Stroje piłkarskie z nadrukiem

Na szytej przez nas odzieży piłkarskiej wykonujemy nadruki w różnych technologiach. Jedną z najtrwalszych i dającą najlepsze efekty metodą jest termotransfer (wygrzewanie) przy zastosowaniu wysokiej jakości folii flex oraz flock. Ponadto wykonujemy hafty, a także wykorzystujemy metodę sublimacji, która pozwala na dowolność w wyborze grafiki.

Rozmiarówka strojów piłkarskich

Poza doborem kolorystki, wzoru i nadruków bardzo istotną sprawą jest rozmiar. Jako firma z doświadczeniem opracowaliśmy uniwersalną tabele rozmiarów dla odzieży piłkarskiej. Dzięki niej łatwo dopasować konkretny rozmiar stroju. Pomimo tego jesteśmy w stanie sprostać wszelkim nietypowym wymaganiom. Nasza szwalnia jest w stanie modyfikować wytwarzaną przez nas odzież do piłki nożnej w dowolny sposób, tak żeby dopasować się do każdej, nawet nietypowej budowy ciała zawodnika.