BLOG


Zalety dwustronnych strojów treningowychUprawianie wybranej dyscypliny sportu wymaga odpowiedniego przygotowania również pod względem stroju, który musi spełniać oczekiwania i dawać przede wszystkim komfort w czasie treningów. Praktyczne rozwiązania doceniane są przez profesjonalistów, jednak chętnie korzystają z nich również amatorzy. Jednym z ciekawszych jest dostępność strojów treningowych dwustronnych, które mogą uratować sytuacje, gdy dwie drużyny występują w tych samych kolorach. Wówczas wystarczy odwrócić koszulki i już łatwiej sędziom będzie odróżnić konkretnych zawodników. Rozwiązanie takie sprawdza się w takich sportach jak piłka nożna czy koszykówka, zarówno w grze amatorskiej, jak i profesjonalnej.

Czytaj dalej5 cech dobrych strojów sportowychAktywność sportowa to wysiłek, pot i zmęczenie. Dopóki nie wskoczymy na parkiet, boisko albo bieżnię, może wydawać się, że strój jest sprawą drugorzędną. Tymczasem odpowiedni strój sportowy jest tak samo ważny, jak systematyczny trening. Po czym poznać tę najlepszą odzież dla sportowców? Odpowiadamy w naszym wpisie.

Czytaj dalejStroje sportowe na zamówienie jako propozycja dla szkółStroje sportowe to bardzo ważny element rywalizacji na boisku - wskazują przynależność zawodników do konkretnej drużyny, a na zawodach międzyszkolnych pozwalają im godnie reprezentować własną szkołę. Dlatego warto zainwestować w zestaw strojów dla szkolnej drużyny.Czytaj dalejTechnologie produkcji odzieży sportowejJeśli jesteś sportowcem, to wiesz z pewnością, że wygodna i odpowiednio skonstruowana odzież to nie tylko sportowy gadżet, ale przede wszystkim nieoceniony pomocnik podczas wykonywania ćwiczeń. Uwierające spodenki, odciskające się na ciele szwy, czy niewygodne buty mogą nawet doprowadzić do obtarć i bolesnych zranień, które spowodują, że nie tak szybko wrócisz na boisko, czy siłownię. Aby uniknąć błędów, do produkcji odzieży sportowej stosowane są specjalne technologie. Co się do nich zalicza?

Czytaj dalejWitamy na blogu!Blog firmy stelman.

Czytaj dalej