Kompletne stroje do futbolu amerykańskiego

Stroje dla futbolistów

Futbol amerykański w Polsce staje się sportem coraz bardziej popularnym. Coraz więcej osób zaczyna interesować się tą dyscypliną oraz jej zasadami. Firma Stelman jako jedna z niewielu firm w branży wyszła naprzeciw osobą uprawiającym ten sport i stworzyła własną linie odzieży. Skomponowaliśmy ubrania przeznaczone do tej wymagającej dyscypliny sportu maksymalnie trwałe i odporne na uszkodzenia. Wraz z doświadczonymi futbolistami i czołowymi drużynami polskimi udało nam się stworzyć w pełni profesjonalną odzież do futbolu amerykańskiego. Nasz kompletny ubiór futbolowy, w którego skład wchodzi koszulka futbolowa oraz spodnie futbolowe, są specjalnie wyprofilowane pod ochraniacze i inne akcesoria. Dzięki temu użytkownicy naszej odzieży do futbolu amerykańskiego nie muszą martwić się o jakość i wykonanie ich kompletów meczowych.

Jesteśmy producentem kompletnej odzieży meczowej dla futbolistów – szyjemy m.in. koszulki i spodenki do futbolu amerykańskiego, a także odzież treningową.

CECHY STROJU DO FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO

Nie ma wątpliwości, że strój futbolowy musi być trwały i uszyty z najwyższej jakości komponentów. Poza trwałą i odporną na przerwania dzianiną, wykorzystuje się także odpowiednie nici o wysokiej rozciągliwości. To wszystko powoduje, że odzież do futbolu amerykańskiego jest trwała i wytrzymała na uszkodzenia. Ponieważ sport ten związany jest z szeregiem zabezpieczeń, które futbolista ukrywa skrzętnie pod swoim strojem, dlatego odzież do futbolu amerykańskiego powinna być szyta precyzyjnie i z najwyższą starannością. To gwarantuję, że strój meczowy do futbolu amerykańskiego nie będzie za luźny i wszystkie ochraniacze będą na swoim miejscu.  

STROJE DO FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO NA ZAMÓWIENIE
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą odzieży futbolowej. Z naszych usług skorzystało wiele drużyn polskich, a także zagranicznych. Naszym atutem jest doświadczenie w szyciu tej specyficznej odzieży, które nabraliśmy dzięki współpracy z zawodnikami. Wiemy, że stroje do futbolu amerykańskiego poza wygodą użytkowania, muszą być także efektowne. Jesteśmy w stanie każdy pomysł przenieść na materiał.

ROZMIARÓWKA
Mamy świadomość tego, że odzież do futbolu amerykańskiego jest dość specyficzna. Z jednej strony powinna być dopasowana do sylwetki zawodnika. Z drugiej natomiast powinna być na tyle luźna, żeby można było zmieścić pod nią wszystkie ochraniacze. Dlatego opracowaliśmy taką tabele rozmiarów, która uwzględnia wszelkie odchyłki. Ponadto dzięki własnej szwalni jesteśmy w stanie uszyć nietypowe rozmiary.