Stroje do futbolu amerykańskiego

Stroje dla futbolistów

Futbol amerykański w Polsce coraz bardziej popularnym sportem – z roku na rok rośnie liczba osób zainteresowanych tą dyscypliną. Stelman jako jedna z niewielu firm w branży wyszła naprzeciw osobom uprawiającym futbol amerykański i stworzyła własną linię odzieży dla zawodników. Dzięki dużemu doświadczeniu w produkcji równie skomplikowanych strojów do hokeja,  udało nam się zaprojektować ubrania trwałe i odporne na uszkodzenia. Wraz z doświadczonymi futbolistami i czołowymi drużynami polskimi stworzyliśmy w pełni profesjonalny strój do futbolu amerykańskiego składający się z futbolowej koszulki oraz spodni, specjalnie wyprofilowanych pod niezbędne zawodnikowi ochraniacze. Starannie wykonaną odzież meczową dla futbolistów mają Państwo w zasięgu ręki.

Dobry strój do futbolu amerykańskiego – czyli jaki?

Odpowiedni materiał to podstawa, ponieważ gra w futbol amerykański wymaga szeregu zabezpieczeń, które kryją się pod futbolowym strojem. Wybierając strój futbolowy należy mieć na uwadze przede wszystkim to, by był on uszyty z najwyższej jakości komponentów – zapewni mu to konieczną trwałość i odporność na rozerwanie. Ponadto dzianina na taki strój powinna być wykonana z nici o wysokiej rozciągliwości. Meczowy strój do futbolu amerykańskiego uszyty z takiej dzianiny z należytą starannością będzie optymalnie dopasowany, a wszystkie ochraniacze pozostaną na swoim miejscu przez cały czas rozgrywki.

Odzież do gry w futbol amerykański na zamówienie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą odzieży futbolowej. Z naszych usług skorzystało wiele drużyn polskich oraz zagranicznych. Naszym atutem jest doświadczenie w szyciu tej specyficznej odzieży, które nabraliśmy dzięki współpracy z zawodnikami. Wiemy, że stroje do futbolu amerykańskiego poza wygodą użytkowania, muszą być także efektowne. Jesteśmy w stanie każdy pomysł przenieść na materiał.

Wybór rozmiaru

Mamy świadomość tego, że nie jest łatwo dobrać idealny rozmiar stroju futbolowego. Z jednej strony powinien on być dopasowany do sylwetki zawodnika, z drugiej natomiast musi być na tyle luźny, by zmieściły się pod nim wszystkie ochraniacze. Dlatego opracowaliśmy tabelę rozmiarów, która uwzględnia wszystkie szczegóły. Ponadto dzięki własnej szwalni jesteśmy w stanie uszyć nietypowe rozmiary strojów futbolowych na zamówienie.