Dresy

Stroje wysokiej jakośći

Dresy damskie i męskie – nasze produkty to najwyższej jakości odzież szyta z najlepszych dzianin sportowych dostępnych na rynku

Dresy bawełniane – w naszej ofercie posiadamy wiele wzorów oraz szyjemy wg wskazówek naszych Klientów

Dresy sportowe – produkujemy kompletny ubiór sportowy (bluzy oraz spodnie dresowe)

czytaj dalej >

 

Dresy na zamówienie

Naszą odzież sportową wyróżnia jakość wykonania oraz najlepsze dzianiny. Dresy sportowe szyjemy wyłącznie z tkanin przeznaczonych do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych. W skład naszej oferty wchodzą dresy uniwersalne, dresy dla koszykarzy, dresy piłkarskie, dresy siatkarskie, dresy do piłki ręcznej, dresy dla biegaczy itp. Produkujemy dresy z nadrukiem, dzięki temu nasz Klient może umieścić na swojej odzieży dowolną grafikę. W naszej ofercie posiadamy dresy bawełniane wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów odpornych na przetarcia. Ponadto posiadamy dresy treningowe (100% poliester), które idealnie odprowadzają pot na zewnątrz.       

Dresy dla mężczyzn

Szyjemy dresy sportowe męskie bawełniane. W skład kompletu wchodzą spodnie dresowe bawełniane oraz bluza dresowa bawełniana. Bluza może być zakładana przez głowę lub zapinana na suwak, z kapturem lub bez. W naszej ofercie posiadamy także dresy treningowe dla mężczyzn. W ich skład wchodzi bluza treningowa oraz spodnie. Część górna może być podobnie jak przy dresach bawełnianych zakładana przez głowę i zapinana na suwak. Bluza ta może mieć kaptur lub jego brak. Dodatkowo spodnie dresowe treningowe mogą mieć rozpięcie zatrzaskowe po bokach. Dzięki temu rozwiązaniu spodnie dresowe rozpinane dają się szybko zdjąć.

Dresy dla kobiet

Nasze dresy sportowe damskie są szyte z najwyższą starannością. Wiemy, że Panie przywiązują wagę do swojego ubioru. Od dresów dla kobiet wymagają nie tylko komfortu użytkowania, ale także chcą dobrze w nich wyglądać. Dlatego nasze dresy dla kobiet spełniają wszystkie te warunki. Bluza dresowa damska jest odpowiednio slimowana, tak aby podkreślić kobiecą sylwetkę. Z kolei spodnie dresowe dla kobiet posiadają zwężaną nogawkę. Produkujemy dresy bawełniane damskie, które idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju ćwiczeń. Ponadto szyjemy dresy treningowe dla kobiet. Wszystkie nasze dresy mogą posiadać zapięcie suwakowe, rozpinane spodnie oraz kaptur.