Dresy sportowe

Stroje wysokiej jakośći

Dresy na zamówienie

Produkowane przez nas stroje sportowe wyróżnia jakość wykonania oraz najlepsze dzianiny. Dresy sportowe szyjemy wyłącznie z tkanin przeznaczonych do wszelkiego rodzaju aktywności fizycznych. W skład naszej oferty wchodzą dresy uniwersalne, dresy dla koszykarzy, dresy piłkarskie, dresy siatkarskie, dresy do piłki ręcznej, dresy dla biegaczy i przeznaczone do wielu innych dyscyplin sportowych. Produkujemy dresy z nadrukiem, co umożliwia umieszczenie na odzieży dowolnej grafik. W naszej ofercie posiadamy dresy bawełniane wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów odpornych na przetarcia. Ponadto posiadamy dresy treningowe (100% poliester), które idealnie odprowadzają pot na zewnątrz.      

Dresy dla mężczyzn

Szyjemy dresy sportowe męskie bawełniane. W skład kompletu wchodzą spodnie dresowe bawełniane oraz bluza dresowa bawełniana. Bluza może być zakładana przez głowę lub zapinana na suwak, z kapturem lub bez. W naszej ofercie posiadamy także dresy treningowe dla mężczyzn. W ich skład wchodzi bluza treningowa oraz spodnie. Część górna może być podobnie jak przy dresach bawełnianych zakładana przez głowę i zapinana na suwak. Może również posiadać kaptur. Dodatkowo spodnie dresowe treningowe mogą być zaopatrzone w rozpięcie zatrzaskowe po bokach. Dzięki temu rozwiązaniu spodnie dresowe rozpinane można z łatwością zdjąć i wygodnie założyć.

Dresy dla kobiet

Nasze dresy sportowe damskie są szyte z najwyższą starannością. Wiemy, że Panie przywiązują wagę do swojego ubioru. Wymagają nie tylko komfortu użytkowania, ale także chcą dobrze w nich wyglądać. Dlatego nasze dresy dla kobiet spełniają wszystkie te warunki. Bluza dresowa damska jest odpowiednio taliowana, tak aby podkreślić kobiecą sylwetkę. Z kolei spodnie dresowe dla kobiet posiadają zwężaną nogawkę. Produkujemy dresy bawełniane damskie, które idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju ćwiczeń. Ponadto szyjemy dresy treningowe dla kobiet. Wszystkie nasze dresy mogą posiadać zapięcie na suwak, rozpinane spodnie oraz kaptur.

Model DR-01

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-02

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-03

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-04

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-05

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-06

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-07

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-08

Dresy sportowe

Szczegóły

Model DR-09

Dresy sportowe

Szczegóły