Stroje sportowe

Zapoznaj się z szeroką gamą naszych strojów sportowych

Każdy strój sportowy produkcji Stelman to synonim atrakcyjnego wzornictwa, doskonałych jakościowo materiałów oraz precyzji wykonania. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się przede wszystkim bogatym doświadczeniem, które przekłada się bezpośrednio na wysoką jakość naszych kompletów piłkarskich, koszulek, spodni i pozostałych elementów garderoby. W produkcji strojów sportowych damskich, męskich i dla dzieci wykorzystujemy jedynie najlepsze, sprawdzone w wieloletniej techniki produkcyjne oraz tkaniny zapewniające komfort termiczny użytkownikowi.

Stroje sportowe męskie, damskie i dziecięce

Nasze produkty to stroje sportowe męskie, damskie i dla dzieci przeznaczone do wielu dyscyplin sportowych. Szyjemy stroje piłkarskie, do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, futbolu amerykańskiego i hokeja. Ponadto produkujemy odzież sędziowską, ubrania do biegania, dresy sportowe oraz wszelkiego rodzaju akcesoria sportowe: skarpety, torby i wiele innych artykułów. Asortyment obejmuje pełną gamę produktów — stroje sportowe dla dzieci i dorosłych wykonujemy według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie Klienta.

Nie tylko stroje sportowe dla dzieci i dorosłych

Choć specjalizujemy się w produkcji strojów sportowych dla dzieci i dorosłych, naszą ofertę kierujemy także do Klientów związanych z innymi branżami. Możliwości naszej szwalni pozwalają realizować zlecenia dla specjalistów w wielu różnych dziedzinach. Z tych usług chętnie korzystają agencje reklamowe, firmy gastronomiczne oraz produkcyjne, zamawiając np. koszulki reklamowe z nadrukiem własnego projektu.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produkowanych przez nas strojów sportowych damskich, męskich i dziecięcych!