Odzież sportowa Stelman, co warto o nas wiedzieć

Dowiedz się o nas więcej

projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Historia

Firma Stelman to znana polska marka zajmująca się projektowaniem oraz produkcją odzieży sportowej. Możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem, które zdobyliśmy na przestrzeni lat. Warto zaznaczyć, że firma powstała w 1979 roku i od tego czasu niezmiennie specjalizuje się w produkcji strojów sportowych do większości dyscyplin. Tak długa praktyka pozwala nam oferować sportowcom wyczynowym i amatorom sprawdzone produkty bardzo dobrej jakości.  Nowoczesne technologie, wysokiej jakości tkaniny oraz staranne wykończenie składają się na najwyższy standard naszych produktów. Wzornictwo nieustannie dostosowujemy do panujących na rynku światowym trendów.


projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Stroje sportowe – czym się zajmujemy

Uniwersalność naszej firmy oraz bardzo szeroka gama produkowanej przez nas odzieży sprawia, że zaufało nam wiele drużyn sportowych, reprezentacji i związków sportowych.  Zajmujemy się produkcją odzieży sportowej dla profesjonalistów, odzieży rekreacyjnej oraz odzieży reklamowej.

W naszej ofercie znajdują się stroje meczowe do gier zespołowych, stroje sportowe damskiestroje sportowe męskie i stroje sportowe dla dzieci. Wykonujemy koszulki sportowe, w tym koszulki z nadrukiem. Ubieramy sportowców w odzież treningową, dresy sportowe, bluzy i bluzki sportowe, kurtki, koszulki techniczne, koszulki polo, T-shirty, spodnie, czapki, torby i inne stroje sportowe.


projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Polska firma

Jesteśmy firma polską ze stuprocentowym kapitałem krajowym. Biuro firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Komorowie koło Pruszkowa. Obok zakładu mieści się nasz salon ekspozycyjny gdzie mogą Państwo zapoznać się z produkowaną przez nas odzieżą sportową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.