O producencie odzieży sportowej – firmie Stelman

Dowiedz się o nas więcej

projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Historia

Stelman to znana polska marka już od 1979 roku specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji odzieży sportowej. Nasze wieloletnie, bogate doświadczenie mówi samo za siebie. Tak długa praktyka pozwala nam oferować sportowcom wyczynowym i amatorom sprawdzone produkty bardzo dobrej jakości. Nowoczesne technologie, wysokiej jakości tkaniny oraz staranne wykończenie składają się na najwyższy standard naszych produktów. Wzornictwo nieustannie dostosowujemy do panujących na rynku światowym trendów.


projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Stroje sportowe to nasza specjalność

Profil naszej działalności nie zmienił się od początku istnienia firmy. Dzięki temu możemy pochwalić się kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w tworzeniu odzieży sportowej, które mówi samo za siebie. To czas spędzony na nieustannym udoskonalaniu procesu produkcyjnego poprzez wdrażanie coraz nowocześniejszych technik pojawiających się na rynku, bacznym obserwowaniu zmieniających się trendów na halach sportowych i boiskach, nawiązywaniu współpracy z producentami tkanin zapewniających sportowcom coraz większy komfort użytkowania strojów. Prężny rozwój marki sprawił, że obecnie oferujemy stroje do większości dyscyplin sportowych – zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. W naszej ofercie znajdą Państwo stroje meczowe do gier zespołowych, m.in. stroje piłkarskie i koszykarskie, a nawet hokejowe, komplety do biegania, dresy sportowe, odzież sędziowską – a to jeszcze nie wszystkie nasze propozycje. Ubieramy sportowców w odzież treningową, dresy sportowe, bluzy i bluzki sportowe, kurtki, koszulki techniczne, koszulki polo, t-shirty, spodnie, czapki, a także zaopatrujemy ich w torby i inne akcesoria sportowe. Bardzo szeroka oferta handlowa strojów sportowych damskich, męskich i dziecięcych sprawia, że zaufało nam już wiele drużyn sportowych, reprezentacji i związków sportowych, a grono zadowolonych Klientów sukcesywnie się powiększa.

Choć zajmujemy się przede wszystkim produkcją odzieży sportowej dla profesjonalistów, to do naszych Klientów należą także przedstawiciele innych branż. Dzieje się tak dlatego, że oferujemy stroje na zamówienie: przede wszystkim odzież sportową z nadrukiem. Wysokiej jakości koszulka sportowa z dowolną grafiką i napisem to skuteczne narzędzie reklamowe, od dawna nietracące na popularności.


projektowanie oraz produkcja odzieży sportowej

 

Polska produkcja gwarancją jakości

Jesteśmy firma polską ze stuprocentowym kapitałem krajowym. Biuro firmy oraz zakład produkcyjny znajdują się w Komorowie koło Pruszkowa. Obok zakładu mieści się nasz salon ekspozycyjny, gdzie mogą Państwo zapoznać się z produkowaną przez nas odzieżą sportową. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby.