Stroje meczowe siatkarskie

Produkty najwyższej jakości

Stroje siatkarskie dostępne w naszej ofercie składają się z koszulki do siatkówki i spodenek siatkarskich. Na każdy strój istnieje możliwość naniesienia dowolnego nadruku, numeru i nazwiska zawodnika, drużynowego logo. Szyjemy stroje zarówno dla siatkarek, jak i siatkarzy. Mamy pewność, że każda zawodniczka i każdy zawodnik znajdzie wśród naszych licznych propozycji strój spełniający ich wymagania. Co więcej, nasi Klienci nie muszą ograniczać się do wyboru kompletów zaprojektowanych przez nas. Oferujemy szycie siatkarskich spodenek i koszulek – w wersji z krótkim rękawem lub bez rękawów – na zamówienie.

Za co siatkarze cenią nasze stroje

Jako producent odzieży sportowej z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży doskonale wiemy, jaki materiał najlepiej sprawdzi się w zastosowaniu do konkretnego typu odzieży. Skład surowcowy kompletu siatkarskiego to podstawa. Komfort gry, jaki zapewniają siatkarzom stroje Stelman pozwala siatkarzom w pełni skoncentrować się na wygranej. Co sprawia, że nasze komplety do siatkówki są tak wyjątkowe?

  • siatkarska odzież sublimowana wykazuje dużą odporność na pranie, zatem może być z powodzeniem noszona nawet przez kilka sezonów,
  • zastosowanie techniki płaskich szwów chroni przed otarciami ciała,
  • specjalne, wytrzymałe materiały odprowadzające wilgoć zapewniają dobrą wentylację oraz przewiewność,
  • starannie zaprojektowany fason koszulek i spodni gwarantuje wygodę oraz pełną swobodę ruchów.

Damskie stroje meczowe do siatkówki

Kolekcja odzieży dla siatkarek została zaprojektowana i wykonana z dbałością o wszystkie szczegóły. Nasze damskie komplety siatkarskie wyróżniają się specjalnym, lekko dopasowanym krojem, subtelnie dopasowującym się do kobiecej sylwetki. Ponadto spodenki do siatkówki dla kobiet szyjemy także z wykorzystaniem włókien lycra – wiele Klientek chwali sobie takie rozwiązanie za niespotykany dotąd komfort użytkowania oraz optymalne dopasowanie spodni do ciała.

Model STM-01

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STM-02

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STM-03

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STM-04

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STK-01

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STK-02

Stroje meczowe

Szczegóły

Model STK-03

Stroje meczowe

Szczegóły