Piłka ręczna – stroje meczowe

Produkty najwyższej jakości

Zawodowym graczom proponujemy kilka modeli strojów meczowych do piłki ręcznej, spełniających najwyższe standardy jakości. Wytrzymałe, doskonale przepuszczające powietrze, wygodne i optymalnie dopasowujące się do sylwetki – takie są właśnie koszulki i spodenki meczowe do piłki ręcznej opuszczające nasz zakład produkcyjny.

Wytrzymałość to najważniejsza cecha oferowanych strojów – gwarantujemy, że wytrzymają one nawet najgroźniejsze starcia, jednocześnie chroniąc ciało zawodnika przed ciosami. Drugim czynnikiem decydującym o wysokiej jakości naszych kompletów meczowych do piłki ręcznej jest ich skład materiałowy. Dzięki wykorzystaniu sprawdzonych materiałów, przeznaczonych do szycia tego typu odzieży, strój zawodnika „oddycha” i świetnie odprowadza wilgoć. Ponadto pozwala rozgrywającemu utrzymać temperaturę ciała na odpowiednim poziomie, niezależnie od tego, w jakich warunkach odbywa się mecz.

Stroje meczowe do piłki ręcznej na zamówienie

Jesteśmy gotowi podjąć wyzwania stawiane nam przez najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy wykonanie strojów do gry w „szczypiorniaka” z nadrukiem dla całej drużyny – w dowolnej kolorystyce, z dostarczonym nam logo czy grafiką. Nanosimy na stroje meczowe do piłki ręcznej numer i nazwisko zawodnika. Tak przygotowany komplet staje się ważnym elementem identyfikacji drużyny, co jest szczególnie pożądane podczas dużych, ważnych rozgrywek. Własna szwalnia i maszyny umożliwiają nam dostarczenie pełnej personalizowanej garderoby dla zawodników – także dresy reprezentacyjne oraz stroje bramkarskie.

Model PR-01

Stroje meczowe

Szczegóły