Stroje do piłki ręcznej

Stroje do piłki ręcznej

Piłka ręczna to dla firmy Stelman synonim wytrzymałości i jakości. Łącząc to przekonanie z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu profesjonalnej odzieży sportowej i dostępem do najnowszych technologii produkcji, przenosimy je bezpośrednio na asortyment strojów do piłki ręcznej – szytych przez nas z najwyższej jakości materiałów, wytrzymałych na częste użytkowanie oraz potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Kolekcja odzieży do gry w piłkę ręczną obejmuje koszulki i spodenki, odzież bramkarska oraz dresy reprezentacyjne do piłki ręcznej. Do produkcji koszulek wykorzystujemy specjalnego rodzaju oddychającą dzianinę: taką, które jest najmocniejsza, a przy tym najlżejsza. Przemyślany krój strojów – zaokrąglone cięcia i płaskie wzmacniane szwy – gwarantuje zawodnikowi wysoki poziom komfortu oraz minimalizuje ryzyko otarcia skóry. W naszej kolekcji idealny strój dla siebie znajdą zarówno zawodowcy, jak i amatorzy „szczypiorniaka”. Miłośnicy tradycyjnych wzorów mogą wybrać model z podstawowego asortymentu, a dla drużyn oraz indywidualistów mamy coś specjalnego – stroje do gry w ręczną na zamówienie.

Odzież do gry w piłkę ręczną z nadrukiem

Proponujemy Państwu możliwość zamówienia strojów do gry w piłkę ręczną z nadrukiem. Dzięki temu możliwe jest wykonanie strojów drużynowych w dowolnej kolorystyce, z dowolnym logo czy grafiką. Na szytej przez nas odzieży możemy wykonać każdy, nawet najbardziej skomplikowany wzór. Jest to możliwe dzięki stałemu dostępowi do rozbudowanego parku maszynowego – nanosimy nadruki na sportowe koszulki, spodenki i dresy z wykorzystaniem różnych technologii (m.in. flex, flock, sitodruk, haft komputerowy). Jako bezpośredni producent, posiadający własną szwalnię i maszyny, proponujemy Klientom kompletne zestawy personalizowanej odzieży do piłki ręcznej, nie tylko stroje meczowe, lecz także dresy reprezentacyjne z nadrukiem.

czytaj dalej >

STOJRE DO PIŁKI RĘCZNEJ ZA ZAMÓWIENIE
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży sportowej do gry w piłkę ręczną. Jako bezpośredni producent posiadający swoją szwalnie, potrafimy ubrać naszych Klientów kompleksowo. W skład naszej oferty wchodzą stroje meczowe do piłki ręcznej (koszulka i spodenki), komplety bramkarskie do piłki ręcznej oraz dresy reprezentacyjne. Na szytej przez nas odzieży możemy wykonać wszelkie skomplikowane wzory.

STROJE DO PIŁKI RĘCZNEJ Z NADRUKIEM
Jako producent odzieży do piłki ręcznej wykonujemy naszą odzież kompleksowo. W naszej szwalni posiadamy nowoczesne maszyny do tworzenia nadruków na odzieży w wielu technologiach (flex, flock, sitodruk, haft itp.). Jest to jedna z wielu zalet, które nas wyróżniają od konkurencji. Dzięki temu nasi klienci nie tylko oszczędzają czas, ale i pieniądze – wszystko mają na miejscu w jednym miejscu.