Piłka ręczna

Stroje do piłki ręcznej

Stroje do piłki ręcznej – szyjemy odzież dla piłkarzy ręcznych z najwyższej jakości materiałów

Komplety do piłki ręcznej – jesteśmy producentem kolekcji odzieży do gry w ręczną w skład której wchodzą: koszulki do piłki ręcznej, spodenki do gry w ręczną, odzież bramkarska do piłki ręcznej oraz dresy reprezentacyjne do piłki ręcznej

czytaj dalej >

STOJRE DO PIŁKI RĘCZNEJ ZA ZAMÓWIENIE
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odzieży sportowej do gry w piłkę ręczną. Jako bezpośredni producent posiadający swoją szwalnie, potrafimy ubrać naszych Klientów kompleksowo. W skład naszej oferty wchodzą stroje meczowe do piłki ręcznej (koszulka i spodenki), komplety bramkarskie do piłki ręcznej oraz dresy reprezentacyjne. Na szytej przez nas odzieży możemy wykonać wszelkie skomplikowane wzory.

STROJE DO PIŁKI RĘCZNEJ Z NADRUKIEM
Jako producent odzieży do piłki ręcznej wykonujemy naszą odzież kompleksowo. W naszej szwalni posiadamy nowoczesne maszyny do tworzenia nadruków na odzieży w wielu technologiach (flex, flock, sitodruk, haft itp.). Jest to jedna z wielu zalet, które nas wyróżniają od konkurencji. Dzięki temu nasi klienci nie tylko oszczędzają czas, ale i pieniądze – wszystko mają na miejscu w jednym miejscu.